KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429127
nr 1342 9127
signerad Sarna, Ubud, Bali. Olja på duk, 88x138 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:36:49
700 kr
800 kr
900 kr